PARP | Wspieramy e-Biznes | Portal Innowacji | Akademia PARP | KSU | EEN | Narodowy Program Przedsiębiorczości | Inwestycja w kadry | Pozostałe portale

Partnerstwo Publiczno-Prywatne

 • Cykl warsztatów branżowych dla przedsiębiorców zainteresowanych ppp

  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) wraz z Instytutem Partnerstwa Publiczno-Prywatnego organizuje cykl warsztatów branżowych dla przedsiębiorców planujących udział w przedsięwzięciach w formule partnerstwa publiczno-prywatnego. 2 września br. w siedzibie PARP przy ul. Pańskiej 81/83 w godz. od 10.00 do 16.00 odbędzie się drugi z zaplanowanych warsztatów, poświęcony możliwościom zaangażowania się partnerów prywatnych w realizację przedsięwzięcia ppp w obszarze budownictwa drogowego pn. „Budowa w mieście Wałcz: a). nowej drogi w rejonie os. Piastowskiego, b). przebudowie i rozbudowie ul. Sienkiewicza, c). budowie drogi ul. Bracka, wraz z budową infrastruktury technicznej w formule partnerstwa publiczno–prywatnego”. Termin na złożenie ofert do ww. przedsięwzięcia upływa 10 września br.

  Czytaj więcej
 • Gmina Miejska Pabianice szuka partnera prywatnego do realizacji przedsięwzięcia w ppp

  12 sierpnia 2015 r. Gmina Miejska Pabianice ogłosiła postępowaniu na wybór partnera prywatnego do realizacji przedsięwzięcia pn. „Poprawa efektywności wykorzystania energii w budynkach użyteczności publicznej Gminy Miejskiej Pabianice”. Termin składnia ofert upływa 10 września 2015 r.

  Czytaj więcej
 • Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wspiera przedsiębiorców zainteresowanych ppp w obszarze budownictwa komunalnego

  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) wraz z Instytutem Partnerstwa Publiczno-Prywatnego organizuje cykl warsztatów branżowych dla przedsiębiorców planujących udział w przedsięwzięciach w formule partnerstwa publiczno-prywatnego. Już 20 sierpnia br. w siedzibie PARP przy ul. Pańskiej 81/83 w godz. od 10.00 do 16.00 odbędzie się pierwszy z zaplanowanych warsztatów, poświęcony możliwościom zaangażowania się partnerów prywatnych w realizację przedsięwzięcia ppp w obszarze budownictwa komunalnego pn. „Budowa, eksploatacja i zarządzanie mieszkaniami komunalnymi w Rudzie Śląskiej”. Termin na złożenie ofert do ww. przedsięwzięcia upływa 28 sierpnia br.

  Czytaj więcej
 • Wałcz szuka partnera prywatnego do realizacji przedsięwzięcia w ppp

  10 sierpnia 2015 r. Urząd Miasta w Wałczu opublikował ogłoszenie o postępowaniu na wybór partnera prywatnego do realizacji przedsięwzięcia pn. „Budowa w mieście Wałcz: a). nowej drogi w rejonie os. Piastowskiego, b). przebudowie i rozbudowie ul. Sienkiewicza, c). budowie drogi ul. Bracka, wraz z budową infrastruktury technicznej w formule partnerstwa publiczno–prywatnego”. Termin składnia ofert upływa 10 września2015 r.

  Czytaj więcej
 • Ruda Śląska szuka partnera prywatnego do realizacji przedsięwzięcia w ppp

  1 sierpnia 2015 r. władze miasta i gminy Rudy Śląskiej ogłosiły postępowanie na wybór partnera prywatnego do realizacji w formule ppp przedsięwzięcia pn. „Budowa, eksploatacja i zarządzanie mieszkaniami komunalnymi w Rudzie Śląskiej”. Termin składnia ofert upływa 28 sierpnia 2015 r.

  Czytaj więcej
 • PARP wspiera indywidualnych przedsiębiorców zainteresowanych ppp

  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Instytutem Partnerstwa Publiczno-Prywatnego organizuje doradztwo ppp dla przedsiębiorców, planujących udział w przedsięwzięciach w formule partnerstwa publiczno-prywatnego. Pierwszy dyżur eksperta ppp odbędzie się 4 sierpnia w siedzibie PARP przy ul. Pańskiej 81/83, w godz. od 10.00 do 14.00. Doradztwo dla firm będzie dostępne dla zainteresowanych przedsiębiorców co tydzień, w każdy wtorek, aż do końca grudnia 2015 r.

  Czytaj więcej
 • Nagrody w Konkursie 3P rozdane

  Katowice, Kraków, Białe Błota – to lista laureatów 3. edycji Konkursu 3P na najlepsze projekty planowane do realizacji w formule partnerstwa publiczno-prywatnego. Uroczysta Gala przyznania nagród dla przedstawicieli nagrodzonych jednostek miała miejsce 9 czerwca 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas XV Forum Edukacyjnego MSP.

  Czytaj więcej
 • Raport nt. rynku ppp i koncesji w Polsce w 2014 r.

  Oficjalny raport już dostępny!

  Czytaj więcej
 • Zakończenie naboru zgłoszeń do IV edycji Konkursu 3P

  11 maja 2015 r. zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń do IV edycji Konkursu 3P, ogłoszonego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach projektu systemowego pt. „Partnerstwo publiczno-prywatne”. Wpłynęły trzy zgłoszenia przedsięwzięć planowanych do realizacji w formule ppp, które obecnie są oceniane przez Jury Konkursu 3P. O wynikach będziemy informować na stronie projektu.

  Czytaj więcej
 • Poszukiwany Operator kompleksu hotelowego na terenie skansenu w Sierpcu.

  10.04.2015 r. Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu ogłosiło postępowanie na wybór Operatora zarządzającego Centrum Kulturalno – Rekreacyjnym w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. Termin składania wniosków upływa 27.05.2015 r.

  Czytaj więcejProjekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego