PARP | Wspieramy e-Biznes | Portal Innowacji | Akademia PARP | KSU | EEN | Narodowy Program Przedsiębiorczości | Inwestycja w kadry | Pozostałe portale

Partnerstwo Publiczno-Prywatne

 • Podsumowanie debaty online „PPP: Value for money – Jak oceniać korzyści wynikające z zastosowania formuły ppp?”

  18 września 2015 r. odbyła się już ósma z cyklu eksperckich debat zorganizowanych w ramach projektu systemowego Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości pt. „Partnerstwo publiczno-prywatne”. 

  Czytaj więcej
 • 4. edycja Konkursu 3P rozstrzygnięta

  Z przyjemnością informujemy, iż Jury Konkursu 3P przyznało dwie nagrody główne oraz wyróżnienia dla podmiotów publicznych, które wzięły udział w czwartej edycji Konkursu 3P. Nagrody główne w postaci kompleksowego wsparcia doradczego dla planowanych do realizacji przedsięwzięć w formule ppp otrzymali:

  Czytaj więcej
 • Debata on line: „PPP: Value for money – Jak oceniać korzyści wynikające z zastosowania formuły ppp?”

  18 września 2015 r., w godzinach 10.00-11.30 pod adresem www.ppp.parp.gov.pl będzie możliwość uczestnictwa on-line w debacie ekspertów ppp na temat metod i narzędzi oceny korzyści wynikających z zastosowania formuły ppp przy realizacji przedsięwzięć publicznych.

  Czytaj więcej
 • Cykl warsztatów branżowych dla przedsiębiorców zainteresowanych ppp

  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) wraz z Instytutem Partnerstwa Publiczno-Prywatnego organizuje cykl warsztatów branżowych dla przedsiębiorców planujących udział w przedsięwzięciach w formule partnerstwa publiczno-prywatnego. 2 września br. w siedzibie Stargardzkiej Agencji Rozwoju Lokalnego przy ul. Pierwszej Brygady 35 (budynek ZNTK) w godz. od 11.00 do 17.00 odbędzie się drugi z zaplanowanych warsztatów, poświęcony możliwościom zaangażowania się partnerów prywatnych w realizację przedsięwzięcia ppp w obszarze budownictwa drogowego pn. „Budowa w mieście Wałcz: a). nowej drogi w rejonie os. Piastowskiego, b). przebudowie i rozbudowie ul. Sienkiewicza, c). budowie drogi ul. Bracka, wraz z budową infrastruktury technicznej w formule partnerstwa publiczno–prywatnego”. Termin na złożenie ofert do ww. przedsięwzięcia upływa 10 września br.

  Czytaj więcej
 • Gmina Miejska Pabianice szuka partnera prywatnego do realizacji przedsięwzięcia w ppp

  12 sierpnia 2015 r. Gmina Miejska Pabianice ogłosiła postępowaniu na wybór partnera prywatnego do realizacji przedsięwzięcia pn. „Poprawa efektywności wykorzystania energii w budynkach użyteczności publicznej Gminy Miejskiej Pabianice”. Termin składnia ofert upływa 10 września 2015 r.

  Czytaj więcej
 • Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wspiera przedsiębiorców zainteresowanych ppp w obszarze budownictwa komunalnego

  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) wraz z Instytutem Partnerstwa Publiczno-Prywatnego organizuje cykl warsztatów branżowych dla przedsiębiorców planujących udział w przedsięwzięciach w formule partnerstwa publiczno-prywatnego. Już 20 sierpnia br. w siedzibie PARP przy ul. Pańskiej 81/83 w godz. od 10.00 do 16.00 odbędzie się pierwszy z zaplanowanych warsztatów, poświęcony możliwościom zaangażowania się partnerów prywatnych w realizację przedsięwzięcia ppp w obszarze budownictwa komunalnego pn. „Budowa, eksploatacja i zarządzanie mieszkaniami komunalnymi w Rudzie Śląskiej”. Termin na złożenie ofert do ww. przedsięwzięcia upływa 28 sierpnia br.

  Czytaj więcej
 • Wałcz szuka partnera prywatnego do realizacji przedsięwzięcia w ppp

  10 sierpnia 2015 r. Urząd Miasta w Wałczu opublikował ogłoszenie o postępowaniu na wybór partnera prywatnego do realizacji przedsięwzięcia pn. „Budowa w mieście Wałcz: a). nowej drogi w rejonie os. Piastowskiego, b). przebudowie i rozbudowie ul. Sienkiewicza, c). budowie drogi ul. Bracka, wraz z budową infrastruktury technicznej w formule partnerstwa publiczno–prywatnego”. Termin składnia ofert upływa 10 września2015 r.

  Czytaj więcej
 • Ruda Śląska szuka partnera prywatnego do realizacji przedsięwzięcia w ppp

  1 sierpnia 2015 r. władze miasta i gminy Rudy Śląskiej ogłosiły postępowanie na wybór partnera prywatnego do realizacji w formule ppp przedsięwzięcia pn. „Budowa, eksploatacja i zarządzanie mieszkaniami komunalnymi w Rudzie Śląskiej”. Termin składnia ofert upływa 28 sierpnia 2015 r.

  Czytaj więcej
 • PARP wspiera indywidualnych przedsiębiorców zainteresowanych ppp

  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Instytutem Partnerstwa Publiczno-Prywatnego organizuje doradztwo ppp dla przedsiębiorców, planujących udział w przedsięwzięciach w formule partnerstwa publiczno-prywatnego. Pierwszy dyżur eksperta ppp odbędzie się 4 sierpnia w siedzibie PARP przy ul. Pańskiej 81/83, w godz. od 10.00 do 14.00. Doradztwo dla firm będzie dostępne dla zainteresowanych przedsiębiorców co tydzień, w każdy wtorek, aż do końca grudnia 2015 r.

  Czytaj więcej
 • Nagrody w Konkursie 3P rozdane

  Katowice, Kraków, Białe Błota – to lista laureatów 3. edycji Konkursu 3P na najlepsze projekty planowane do realizacji w formule partnerstwa publiczno-prywatnego. Uroczysta Gala przyznania nagród dla przedstawicieli nagrodzonych jednostek miała miejsce 9 czerwca 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas XV Forum Edukacyjnego MSP.

  Czytaj więcejProjekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego